מופע אש
סרטון וידאו

מופע לפורים

פורים הוא המופע הכי צבעוני ושמח מבין חגי ישראל. רוצים להפוך אותו לעוד יותר מרתק, צבעוני וסוחף? הזמינו מופע לפורים מאלחנן בר. אלחנן הוא קוסם ואמן אשליות מהרמות הגבוהות ביותר.

חשוב לדעת שאפשר להזמין גם מופעים למבוגרים כמו למשל מופע לוועד עובדים, עסקים ועוד.

המופע איננו אך ורק פרונטאלי אלא גם כולל שיתוף של הקהל במופע. זוהי דרך הרבה יותר מעניינת, מהנה ומרתקת לחגוג.

מה נכלל במופע?

קסמי קלפים –  כשחושבים על קוסם, לרוב האנשים תעלה אסוציאציה של שליפת שפן מכובע, ניסור לשניים או קלפים. אלחנן בר הוא מומחה מיומן בקסמי קלפים. קסמים מסוג זה ריתקו וימשיכו לרתק ילדים ומבוגרים מסביב לעולם תמיד.

מופע קריסטלים –  אשליות בעזרת כדורי בדולח וקריסטל. המופע מרתק עד כדי כך שלא תצליחו להסיר את העיניים מהכדורים ולחשוב איך הוא עשה את זה. מופע לפורים שכולל שימוש בקריסטלים הוא תוספת נהדרת גם לאירוע חברה וגם לאירועי ילדים.

מופע אש –  מופע זה אינו פחות מרתק מאשר הקודם. אלחנן בר הוא להטוטן אש זריז ומיומן. הוא עושה שימוש בחבלים, קערות, מניפות וחרבות.

פעילות לפורים לילדים: הדרך האולטימטיבית לחגוג את פורים

מופעי האטרקציות של אלחנן בר לא רק מבוקשים בחגים אלא גם בימי הולדת, חתונות ובר מצוות. הן מוסיפות המון צבע, אווירה ועניין לכל אירוע. מופעי האשליות והקסמים לא רק מתאימים לילדים אלא גם למבוגרים. חשוב להזמין את המופע מבעוד מועד במקום לחכות לרגע האחרון. מופע זה אפקטיבי מאוד גם כמופע לל"ג בעומר.

פעילויות לפורים לבתי ספר

כאשר מדובר במופע הכולל אש, חובה לדאוג למקום עם תקרות גבוהות (אולם) או שטח חיצוני כמו גינה של בית או החצר של הבניין בו אתם מתגוררים. הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר ועליה ממש לא מומלץ להתפשר בשום אופן.

להתרשמות ממופעי חנוכה האחרונים עם בתי ספר, ישובים ומוסדות.

מחפשים אטרקציה פעילות חוויתית מרגשת ובלתי נשכחת לפורים,

 התקשר/י עוד היום והזמן את המופע של אלחנן בר 0524-817781

או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים עם * הם שדות חובה.