ארגון מסיבת יום הולדת

 

הצלחת מסיבת יום הולדת תלויה בלא מעט גורמים. הדבר החשוב ביותר הוא הנאתו של הילד. לא אחת קורה שההורים מאבדים את הצפון ולא מבינים שהילד בעצם סובל מהאירוע ולא ממש נהנו ממנו. אז לפני שאתם מוצאים הפעלות לימי הולדת או אטרקציות לאירועים, שבו עם הילד. שתפו אותו בתהליך ובדקו מה הוא אוהב ומה הוא לא אוהב . זה לא משנה אם הוא בן 6 או 13 –  תמיד כדאי לערב אותו בתהליך.

חלוקת תפקידים

מומלץ שלא לעשות הכל לבד במיוחד אם מדובר באירוע גדול כמו למשל הפקת בר מצווה. כדאי לבצע חלוקת תפקידים למשל. אחד שיהיה אחראי לבחור מקום (מועדון, אולם או בריכה למשל). אחד שיהיה אחראי למצוא שירות קייטרינג איכותי ואחד שיהיה אחרי להזמין אמנים כמו למשל קוסם ליום הולדת וליצן. גם השוואת מחירים היא תהליך שחשוב לשלב בכל אחד מהתחומים.

יום הולדת בבית

1098401_10151762500128680_362746588_n

ברוב המקרים הורים בוחרים לעשות יום הולדת בבית וכאן התהליך הופך להרבה יותר פשוט ובכל זאת לא כדאי לזלזל בו ולהתאים אותו לתנאים הבאים:

  1. כמות מוזמנים – כדאי להתייעץ עם הילד האם להזמין את כל הכיתה, כל השכבה או רק את מעגל החברים הקרוב אליו. החלטה זו יכולה להיות קריטית הן מבחינה תקציבית שכן לא ניתן לעשות אירוע בתקציב גדול לכמות קטנה של ילדים. זה לא נראה טוב וגם לא ממש משתלם.

 

  1. מקום – חשוב מאוד שלא יהיה צפוף לאף ילד. זה גם ממש לא בטיחותי. לכן כדאי לעשות את האירוע בבתים שיש בהם גינה גם אם זה לעשות בבית של אחד מהחברים שלו.

 

  1. הזמנת אמנים – אמן כמו קוסם או להטוטן צריך לדעת לאן הוא בדיוק מגיע כדי להתאים את המופע שלו. לכן רצוי שתהיה גינה אם אתן מחפשים מופע אש או להטוטנות. כאשר אתם מזמינים אמנים כדאי לבדוק מה הערך מוסף של כל אחד מהם. רצוי להזמין אמנים המסוגלים לספק סדנאות שונות.

קראו גם: