בחירת מוזיקה לאירועים

 

ישנם לא מעט היבטים חשובים בכל אשר נוגע לאירועים כמו יום הולדת קרקס, הפעלות לימי הולדת ועוד. מקום טוב, שירות קייטרינג איכותי הם רק שניים. מרכיב חשוב לא פחות הוא בחירת המוזיקה. זה יכול לעשות את ההבדל בין אירוע טוב ולבין אירוע גרוע. לכן חשוב להשקיע מאמצים בחיפוש אחרי שירים טובים, תקליטן מוכשר ועוד. להלן מדריך קצר כיצד לבחור מוזיקה לאירועים. אז שיהיה מזל טוב ויום הולדת שמח.

התאמה לגיל ולאירוע

חשוב לבחור מוזיקה שתהיה מעבר לשירי יום ההולדת הרגילים בדגש על התאמה לגיל המשתתפים. מה שמתאים לילד בן 5 לא יתאים לילד בן 9. ולפעמים ההורים לא מודעים לכך או שוכחים לבחור מוזיקה מתאימה. אם אתם באמת רוצים לקחת צעד אחד קדימה את הנושא ולעשות משהו באמת ייחודי לקראת האירוע –  מומלץ להקליט שיר מיוחד לילד באולפנים המיועדים לכך.

בחירת דיג’יי

ישראל היא מעצמת מוזיקה אלקטרונית בפרט ומעצמת דיג’יי בכלל. בכל עיר יש מאות אנשים שיודעים לתקלט, אבל לא כולם מקצועיים. כאשר אתם מחפשים דיג’יי צריך להתייחס לכמה היבטים:

  • מקצועיות – הקשיבו לכמה מהסרטים שלו בערוץ היוטיוב שלו או הסאונד קלאוד שלו מההתחלה ועד הסוף. כך תוכלו להתרשם האם הוא יודע לתקלט בצורה חלקה או שהוא סתם חובבן.

להטוטן ליום

  • התאמה לטעם האישי – בדקו האם המוזיקה שאתם אוהבים שהילדים שלכם שומעים היא גם המוזיקה שהוא מכיר ואוהב. כל דיג’יי אמור להתאים את עצמו לאירוע שבו הוא מנגן, אבל אם מראש יש לכם טעם דומה –  כדאי לבחור בו.

 

  • לדבר עם הילד –  אין ילד שלא ירצה שיתחשבו בו כאשר בוחרים מוזיקה לאירועים ולכן חשוב לעשות זאת. לדבר איתו ולבחור איתו ביחד שירים.

 

  • התאמה להפעלות לימי הולדת – ישנן הפעלות שונות הדורשות מוזיקה מותאמת. כמו למשל אווירת קרקס, מוזיקה מהירה למשחקים או מוזיקה שמתאימה ליום הולדת בסגנות תקופת כלשהו.

לקריאה נוספת:

קוסמים ולהטוטנים לאירועים

הפעלות לילדים בפסח