הפעלות ליום הולדת

גורמים להצלחת אירועי יום הולדת

 

מתכננים יום הולדת לילד או הילדה שלכם? מחפשים הפעלות לימי הולדת, אמנים או נושא כלשהו לאירוע? חשוב לדעת שהצלחת אירוע אינה נובעת רק מבחירה של אחד מהגורמים הללו אלא מהשילוב הנכון של כל אחד מהם. למשל קוסם ליום הולדת בשילוב יום הולדת קרקס הוא דבר שיכול להפוך להצלחה גדולה. קוסם שהוא גם להטוטן במסגרת אותו קונספט –  זאת כבר הצלחה מסחררת –  תרתי משמע. הינה עוד כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך.

הפתעה

לא בכל גיל נכון לעשות מסיבת הפתעה. אבל אפשר להשתמש באלמנט ההפתעה באופנים שונים. אפשר לספר לילד שאתם מתכננים מסיבת יום הולדת, אבל לא לספר לו בדיוק מה הולך להתרחש ואיפה כך שזאת תהיה הפתעה גדולה עבורו. חשוב להכיר מה הוא אוהב, מה הוא לא אוהב ומה עלול להביך אותו כדי שיום ההולדת לא יהפוך למשהו שמעיק עליו במקום משמח.

קייטריניג

אין זה משנה אם אתם עושים אירוע במועדון או אולם, במידה וישנה כמות גדולה של מוזמנים חשוב לדאוג לקייטרינג שיתאים גם לילדים וגם למבוגרים. חשוב שיהיו מנות אשר מתאימות לכל הסועדים. לכן כדאי גם שיהיו מנות טבעוניות וצמחוניות על מנת שאף אחד לא ישאר רעש. זה לא יהיה נעים לראות אנשים מחפשים לאכול במקום אחר משום שלכם אין מנות מתאימות.

553662_480992768583907_1889559667_n

הזמנה מראש

הפעלות לימי הולדת, קוסמים ואטרקציות לאירועים הם תחומים שיש לבצע בהן הזמנות של כמה של לכל הפחות חדש מראש ולפעמים אפילו יותר. ישנם אמנים שהם מוזמנים חודשים מראש כמו גם מקומות לאירועים. לכן לא כדאי להתעורר ברגע האחרון ולהתחיל לחפש זה יכול לשבש לכם את כל התוכניות. הזמנה מבעוד מועד תאפשר לכם לבצע השוואת מחירים, לבדוק עד כמה טובים ואמינים האמנים שאתם מעוניינים להזמין ע”י התארחות באירועים של אחרים. ללמוד דרך סרטוני יוטיוב עם טיבם היא גם דרך נפלאה, אבל אם אתם רוצים להיות לגמרי בטוחים –  כדאי לבקר במופע חי.

לקריאה נוספת:

הפעלות לימי הולדת בבריכה

קוסמים ולהטוטנים לאירועים