קוסם לאירועים

דברים שכדאי לדעת על הפעלות לימי הולדת לילדים

 

מחפשות הפעלות לימי הולדת לילדים? מתכננים מסיבת יום הולדת קרקס אם אמנים שנים? רגע לפני שאתם מוציאים את האירוע לפועל, במיוחד אם הוא מתוכנן בבית, כדאי לקחת בחשבון כמה דברים. כך תוכלו לחסוך כסף, למנוע עוגמת נפש כמו גם צרות שיכולות ליפול בצרורות ע”י ארגון לא מוקפד ולא מסודר. אז הינה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שיוצאים לדרך.

לוודא שאין סכסוכים בין אמנים

חושבים על להזמין קוסם ליום הולדת? ליצן ולהטוטן? יכול להיות שהם מכירים האחד את השני טוב מאוד. יכול להיות שהם מכירים עד כדי כך טוב שהם הספיקו להסתכסך באירועים. לכן עדיף לידע אותם האחד על השני כדי למנוע מצבים כאלה שיפגעו באווירת המסיבה. יכול להיות שהם מעולם לא שמעו האחד על השני וכאן לא תהיה לכם כל בעיה. אבל שווה לברר. הזמנתם אמן אחד, תבקשו ממנו על עוד אמנים שמתאימים לאירועים. לא מן הנמנע שאמן אחד יהיה גם בעל יכולת לערוך סדנת ג’אגלינג וגם בעל יכולת להציג מופע קסמים.

לבדוק שהמופעים מתאימים למקום

האם צריך לבחור את המקום לפני האמנים או שקודם לבחור אמנים ואחר כך להתאים את המקום. זאת שאלה באמת חשובה כאשר מדובר בנושא יום הולדת קרקס. במצב כזה רצוי מראש לבחור מקום שיתאים למופעים. אם אתם עושים זאת בבית, כדאי לוודא שאפשר לעשות את האירוע בגינה מבלי להפריע לשכנים או בחצר של הבלוק (גם כן מבלי להפריע לשכנים). אם יש לכם תקציב לערוך את האירוע במקום אחר, כמו בריכה, גן אירועים או מועדון, זאת תמיד תהיה אופציה טובה יותר שתמנע את כל הבעיות. לפני שאתם בוחרים מקום ומגיעים לפגישה, הסבירו להם על מהות האירוע, זה ימנע מכם הרגע מיותר במקרה שהמקום לא מותאם למשל לדברים כמו מופע אש של להטוטן.

 

מפעיל לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת לילדים עם אלחנו בר

מפעיל ליום הולדת הוא לא מישהו שבוחרים כלאחר יד. צריך להשקיע זמן ומאמצים ובמידת האפשר לא להסתפק בשיחת טלפון אלא להיפגש אתו פנים מול פנים. עליו להיות בעל גישה בריאה לילדים ואפשר להבין זאת גם מצפיה במופעים אחרים שלו.