היכן כדאי לערוך יום הולדת

אין ספק שלא מעט אנשים מתלבטים לגבי המיקום המושלם לגבי יום ההולדת. כדי להגיע להחלטה הנכונה, יש צורך להשקיע מאמץ בתכנון מוקדם, ניתוח מצב ועוד. כמו כן מומלץ ואף חשוב מאוד לשאול הילד האם הוא מעוניין שיהיו הפעלות לימי הולדת, אמנים כמו להטוטן והאם הוא מעדיף קוסמים או ליצנים. רגע לפני שאתם מגיעים להחלטה סופית להלן כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

1. כמות מוזמנים – מה יותר חשוב לכם ולילד? להזמין את החברים הכי טובים שלו ולערוך אירוע קטן וצנוע, או לעשות אירוע גדול ושמח ולהזמין את כל הכיתה או אפילו את כל השכבה. בהתאם לכך תוכלו לדעת האם אפשר לעשות אתה אירוע בבית או שעדיף למצוא מקום כמו מועדון או בריכה המיועדים לכן.

2. עונה – אם יום ההולדת של הילד חל בקיץ, מקומות כמו בריכה יתאימו טוב. למשל בר מצווה בבריכה יכול להיות רעיון מצוין, אבל יחד עם זאת חשוב לוודא שיש במקום שירות הסעדה להורים. כלומר אזור ישיבה שהוא כמו מסעדה.

מפעיל ליום הולדת - אלחנן בר
3. תחומי העניין של הילד – הפעלות לימי הולדת הם הסיבה המרכזית להצלחת אירועים וניצחון מוחץ על האפשרות שילדים ישתעממו. לכן חשוב להזמין אמנים כמו קוסם ליום הולדת או להטוטן שיכול לעשות מופע אש כמו גם סדנת ג’אגלינג.

4. נושא – הורים רבים דואגים למצוא נושא. למשל: יום הולדת קרקס. לא תמיד ניתן לערוך אותו בדירה. לפעמים כדאי לערוך אותו בחצר, מועדון או אולם אירועים קטן.

5. תקציב – כן. גם הגורם הזה הינו מאוד חשוב. לכן רצוי אפילו להתחיל לגבש קודם כל תקציב מפורט לסעיפים ולבדוק איזה מקומות הם בטווח התקציב שלכם ואיזה לא.

6. גיוון – כדאי לברר היכן התרחשו ימי ההולדת הקודמים של הילדים והיכן צפויים להתרחש ימי ההולדת הבאים של הילדים.

קראו כתבות נוספות בנושא יום הולדת

הפקת יום הולדת לילדים

לחגוג יום הולדת לילד בבית