מופעים ליום הולדת בנות בבית

הבת שלכם מעוניינת להזמין רק את החברות הקרובות שלה ליום הולדתה? אתם רוצים  שהאירוע יהיה יעיל ובלתי נשכח. לשם כך רצוי להתכונן כמה שבועות מראש כדי שיהיה באפשרותכם להזמין הפעלות לימי הולדת בבית. השוואת מחירים בין אטרקציות ואמנים זהו תהליך שיכול לקחת לפעמים זמן רב ולכן אנו ממליצים שלא לעשות זאת ברגע האחרון. להזמנת קוסם ליום הולדת או להטוטן – צרו אתנו קשר. עד אז להלן כמה טיפים.

יום הולדת עם נושא

אם אתם מעוניינים בכך שהאירוע יהיה שונה מכל אירוע אחר, כדאי למצוא נושא ולפיו להפיק את היום הולדת. למשל:

  • נסיכות דיסני –  אם זה קורה לקראת פורים אפשר לבקש מכל מוזמנת שתבוא מחופשת. אפשר גם לעשות לפי סרט מסוים למשל    :”לשבור את הקרח”.
  • יום הולדת קרקס – כאן נכנסים לתמונה קוסמים להטוטנים וליצנים.
  • קייטנה ליום אחד – הילדות מתגעגעות לחופש הגדול? אפשר לעשות להם קייטנה ליום אחד. עם סדנאות יצירה הכוללות עבודות גבס, סדנת ג’אגלינג ועוד.

Duri-BD8-125

מסיבה רגילה או מסיבת הפתעה?

הורים רבים מתלבטים האם לעשות מסיבת הפתעה לילדה או לתכנן ביחד את האירוע. לשם כך כדאי להתייחס לגורמים הבאים:

  • איך הילדה מתייחסת להפתעות – האם היא אוהבת או לא. מה היא חשבה כאשר עשו מסיבות הפתעה לבנות אחרות? האם היא נטלה חלק בהן?
  • תכנון עצמי – ישנן בנות שאוהבות לתכנן הכל בעצמן. זה אומר שהם מסוגלות לתכנן אפילו את בר המצווה של עצמן כי הן יודעות בדיוק מה הם רוצות ומבקשות רק מההורים להוציא לפעול. במקרה כזה יהיה קשה לעשות מסיבת הפתעה.
  • סבלנות – האם הילדה שלכם רגילה שאתם מתכננים לה יום הולדת כמה שבועות לפני האירוע. מה יקרה אם היא תבין שפתאום לא מתכננים לה יום הולדת. האם היה תהיה עצובה? האם שווה לגרום לה להרגיש עצובה ואז להפתיע? יש להתייחס ברגישות לנושא לפני שמגיעים להחלטה הסופית.

כתבות נוספות בנושא הפקת ימי הולדת

הפקת יום הולדת לילדים

לחגוג יום הולדת לילד בבית