מופעים מיוחדים ליום הולדת

 

לפניכם מדריך קצר המתייחס לדברים החיוניים שחשוב לדעת בנושא מופעים ליום הולדת. אם אתם זקוקים לאמנים ומפעילים כמו קוסמים ולהטוטנים, אלחנן בר ישמח להגיע לאירוע שלכם עם מופע אשליות ולהטוטנות כולל סדנאות להפעלת הילדים.

לדאוג שאחד האמנים יהיה גם המפעיל –  אם אתם מעוניינים לחסוך בתקציב על הפעלות לימי הולדת מומלץ לדאוג שהקוסם או הלהטוטן שאתם מזמינים היה גם המפעיל במקום להזמין מפעיל נוסף. זה יכול לחסוך לכם מאות שקלים.

מיקום –  יש להתאימו לכמות המוזמנים. לפעמים חצר הבית תספיק כאשר רוצים להזמין את הכיתה של הילד. אם אתם מעוניינים להזמין את כל השכבה –  כדאי לשכור מועדון. כמו כן, חשוב לעדכן את השכנים על האירוע על מנת שלא ייווצרו אי נעימויות במהלכו.

קונספט –  רוצים להימנע  ממצד שיהיו ילדים שלא יגיעו לאירוע? בעזרת קביעת קונספט מסוים, כמו יום הולדת קרקס, תוכלו לעשות זאת בהצלחה. יחד עם זאת – חשוב לקשט את הבית ולא לדאוג אך ורק להזמנת אמנים מתאימים בנוגע לנושא הפעלות ליום הולדת.

השוואת מחירים – כאשר אתם משווים בי מפעילים לימי הולדת, אטרקציות ועוד גורמים נוספים יש להתייחס גם לסוג האירוע, כמות המוזמנים והמיקום. לכל אלה יכולה להיותה שפעה על המחיר. למשל קוסם ליום הולדת יכול לדרוש מחיר נמוך יותר באירוע ביתי מאשר באירוע גדול בעולם.

הפעלות ליום הולדת
הפעלות ליום הולדת

תזמון –  רצוי להתחיל לחפש הפעלות ליום הולדת לפחות חודש לפני האירוע עצמו. ככל שתתחילו בתהליך מוקדם יותר, כך לא יקרה מצב שאותם האמנים שאתם מעוניינים להזמין אינם זמינים לאירוע שלכם. עקבו אחרי מבצעים והנחות שמתפרסמות באתרי האמנים והאטרקציות מידי פעם.

אלחנן בר

כאמור, אלחנן בר הוא קוסם ולהטוטן. אם אתם מחפשים הפעלות ליום הולדת, קייטנה או כל אירוע אחר, אתם מוזמנים לבדוק את ערוץ היוטיוב שלו, כמו גם את גלריית התמונות ולהתרשם. אין כל סיבה להזמין מפעיל בנפרד כאשר יש לכם אמן שיכול לעשות זאת במשך כל האירוע. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר טלפוני או להשאיר פרטים באתר.

אולי תתעניינו לקרוא גם?

מה לבחור? ליצן, לההטוטן או קוסם?!

ההפעלות הכי מהנות לימי הולדת