מופעים לילדים בבית בימי הולדת

מחפשים אטרקציות לאירועים? מתלבטים בין קוסם, להטוטן ועוד אמנים. אלחנן בר לא רק שולט בקסמים אלא גם בלהטוטנות. לכן, במסגרת הפעלות לימי הולדת לילדים בבית, יש באפשרותו לערוך גם סדנות ג’אגלינג לילדים. אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר על מנת לראות האם הוא פנוי בתאריך האירוע שלכם. ניתן גם ליצור קשר טלפוני להזמנות. אלחנן הוא בין 30 האמנים המובילים בתחומו בעולם, עם ניסיון עשיר בעבודה גם מול קהל ילדים וגם מול קהל המבוגרים. להלן כמה המלצות לגבי הפקת ימי הולדת בבית.

זמן ותיאום

רצוי להתחיל בתכנון כמה שיותר זמן מראש על מנת לוודא שגם כל סוגי האטרקציות וגם כל סוגי האמנים (במידה ואתם מתכננים יום הולדת קרקס) פנויים בתאריך יום ההולדת שלכם. רצוי לבדוק מה מתכננים ההורים האחרים במידה ויש עוד ימי הולדת באותו החודש כדי לוודא שהתאריכים לא מתנגשים וגם האטרקציות. מופע של קוסם ליום הולדת במקום אחד, לא ממש ירתק ילדים שבוע לאחר מכן.

מרחב

הפעלות לימי הולדת לילדים בבית הוא לא משהו שכדאי לעשות בדירה קטנה. הבית האידאלי הוא בית עם גינה, למרות שגם בלעדיה ניתן להסדר. יש לדאוג שלא יהיה צפוף לילדים. לפעמים הורים מזמינים כמות קטנה של ילדים ואז ילדים אחרים עלולים להיעלב. תמיד אפשר למצוא חלופה. למשל לעשות את המופע בחצר הבניין או לשכור מקום במחיר סביר לאירוע מסוג זה.

הפעלות לימי הולדת לילדים בבית
הפעלות לימי הולדת לילדים בבית עם אלחנן בר

 

גיבוש תקציב

למעשה, כדאי להתחיל בשלב הזה. בעזרת תקציב יהיה באפשרותכם לדעת כמה אטרקציות ניתן להזמין וכמה אמנים. קחו בחשבון שאמנים לוקחים לפי סוג אירוע, עורך מופע וכמות קהל ולכן כדאי לתת לה כמה שיותר מידע לפני שמבקשים הצעת מחיר.

התאמת אמנים לפי סוג אירוע

בחג החנוכה כדי להזמין מופע אש. גם לקראת חג הפורים זה יכול לעבוד נהדר. אבל לקראת חנוכה כדאי להקדים כי הלהטוטנים הופכים להיות מבוקשים מאוד בעונה זאת ולכן כדאי לתאם מועד כמה שיותר זמן מראש. להזמנת מופע ג’אגלינג אש של אלחנן בר כמו גם הפעלות לימי הולדת לילדים בבית –  אתם מוזמנים ליצור קשר.

כתבות נוספות בנושאי ימי הולדת

מפעילים לימי הולדת

הפקדת יום הולדת עם מתנפחים