מפעיל ליום הולדת - אלחנן בר

הפקת יום הולדת לילד

במידה ואתם מעוניינים להפיק אירוע כמו יום הולדת קרקס, או כל אירוע חגיגי אחר הכולל אטרקציות כמו גם הפעלות לימי הולדת, יש צורך בלא מעט השקעה. סוד ההצלחה של האירוע תלוי בבחירה חכמה של אמנים והפעלות המתאימות לא רק לגיל המוזמנים אלא גם לתחומי העניין שלכם. זה עלול להיות ההבדל בין אירוע מוצלח, לאירוע שבו הילדים יושבים בחוסר מעש ומחכים לרגע שהוא יגמר. להלן כמה המלצות על מנת למנוע מצבים כאלה.

הכרת תחומי העניין

לא אין הכוונה לתחקר כל אחד מבחרי הילד לגבי תחומי העניין שלו, אבל רצוי לדבר אם הילד כדי להבין את מי הוא בדיוק מעוניין להזמין ומה החברים שלו לכיתה או לשכונה אוהבים. מצד שני אפשר לרתק את הילדים ולהכיר להם דברים חדשים שיעניינו אותם. לכן כדאי להוגיע על הקונספט של יום ההולדת לפני האירוע על מנת שיהיה ניתן לקבל תגובות ולראות כמה אנשים מאשרים הגעה.

בחירת נושא ליום ההולדת

כאמור על מנת שהאירוע יעניין את הילדים ויגרום להם להגיע ביום בו במקרה מתרחש אירוע מקביל, כדאי למצוא קונספט מושך ולבדוק זאת בית היתר גם דרך חברות השכרת ציוד לאירועים.  להלן 2 קונספטים:

2010_12_07_2540

יום הולדת של פעם – היום כל הילדים אוהבים לשחק במחשב או בקונסולות. הילדים של פעם לא שחקו כמו דור ההורים שלהם ברחוב במשחקים כמו “חמישה אבנים”,  “3 מקלות” “חפש את המטמון” ועוד. זה יכול להיות נושא מאוד מעניין. זה יכול להיות נושא שיגרום להם לשחק יותר בחוץ בעתיד מאשר לשרוף את כל היום מול המחשב בבית.

יום הולדת קרקס – כדי לבצע את הטריק הבא יהיה לכם צורך בהזמנת קוסם ליום הולדת, להטוטן ואולי אפילו ליצן. אפשר בקלות למצוא קוסם שהוא גם להטוטן. חשוב גם לקשט את הבית על מנת ליצר אווירה קרקסית וצבעונית. למשל אפשר לתלות ציליית ליקרות צבוענית בחצר.

 

להזמנת מפעיל ליום הולדת שהוא גם אמן אשליות –  אתם מוזמנים ליצור קשר דרך או בטלפון. כמו כן ניתן להזמין גם סדנת ג’אגלינג ומופע אש. כך האירוע שלכם יהיה הרבה יותר מעניין.

כתבות נוספות בנושא הפקת ימי הולדת

לימוד קסמים ליום הולדת

הפקת יום הולדת עם מתנפחים