יום הולדת קרקס

הפקת ימי הולדת לילדים עם מתנפחים

זה מכבר ימי הולדת של ילדים הפכה להפקה חסרת תקדים, לא משנה באיזה גיל, ההורים משקיעים את מיטב כספם ומרצם על מנת להפיק להם אירוע בלתי נשכח. מבחינת ההורים חשוב לא רק שהילדים ייהנו אלא שהם עצמם יוכלו לשבת בעצמם ולא להיות עסוקים יותר מדי בהפעלת הילדים. אחד הדרכים לעשות את זה, היא באמצעות מתנפחים להשכרה.
ביקור באתרים או מחסנים של חברות שמשווקות מתנפחים להשכרה מגלה לנו, שישנם שלל דוגמאות בשלל גדלים של מתנפחים שמתאימים לפארקים, גינות ציבוריות וכן לחצרות פרטיות. המתנפחים גם מתחלקים על פי גילאים, כאשר יש כאלה שמתאימים עד גיל 4, ויש כאלה שמתאימים לכל הגילאים. זה מתאים במיוחד לנושא יום הולדת קרקס.


על מנת שתוכלו להפיק את המיטב עבור יום ההולדת של ילדכם, אנחנו מזמינים אתכם לקבל מידע הכרחי על מתנפחים להשכרה, הן לגבי דוגמאות, איך ומה מומלץ להזמין, וכיצד הילדים יכולים ליהנות מהם באופן המרבי. לפני שהתחיל רק נגיד, מתנפחים להשכרה מהווים רק חלק אחד מהמסיבה ועל מנת שהילדים ייהנו, רצוי להזמין לפחות עוד דבר או שניים וכן להזמין יותר מסוג אחד של מתנפחים בשביל שלא יהיה להם משעמם.
אז אילו מתנפחים מומלץ להזמין וכיצד?
ישנם שני סוגי מתנפחים עיקריים, מתנפחים רגילים עליהם הילדים הולכים או קופצים, הם יכולים להגיע בצורה רגילה או בצורות שונות כמו טירות למיניהן. דוגמא אחרת של מתנפחים היא כאלה שיש בהן מגלשות, רגילות או רטובות, וכל מיני דברים בפנים שאפשר לשחק בהם. מתנפחים אלה מתאימים יותר לילדים מבוגרים.
את סוג המתנפחים נשכיר על פי הדוגמא שלהם אך גם על פי גודלם. בשטח של פארק ציבורי או גינה, בהנחה ואין צורך לקבל אישור להעמיד את המתנפחים, לא אמורה להיות בעיה מבחינת גודל המקום, אך כאשר אנחנו מדברים על שטח סגור, דוגמא מרפסת או חצר של בית, חשוב לוודא שהמתנפחים אכן בגודל המתאים ולא תופסים את כל המקום, גם עבור הילדים וגם עבורכם. עליכם לקחת בחשבון שמלבד המתנפחים עצמם שתופסים מקום יש גם את הגנרטור במידה ויש צורך ואת הכבלים השונים להפעלה.
כאשר אתם פונים לשם השכרת מתנפחים, רצוי לוודא מאיזה סוג עשוי המתנפחים. תזכרו, מי שמשחק בהם הם ילדים ולכן המגע על המתנפח צריך להיות רך ונעים. המתנפחים צריכים לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים על פי כל התקנים כולל מכון התקנים הישראלי. מומלץ לקבל הסברים במקום כיצד לנפח את המתנפחים, מה מותר ואסור לעשות עליהם.
לפני סיום אנחנו רוצים לומר לכם שמתנפחים להשכרה, למרות המראה האגרסיבי שלהם נחשבים לדבר מאוד קל ונוח לכן אין לכם מה לחשוש, כיצד להוביל אותם ממקום למקום. מה שכן, עליכם לזכור שלמרות שהם נראים גדולים, מוטב שלא יעמדו עליהם הרבה ילדים בו זמנית לשם בטיחותם, הילדים מן הסתם יקפצו, ישחקו וכדומה, ולכן זה לא יהיה להם או בטוח, אם ייכנסו לתוך המתנפחים כמות ילדים לא מוגבלת. זה התפקיד שלכם לשמור שהילדים ייהנו באירוע.

כתבות נוספות בנושאי ימי הולדת מיוחדים

לימוד קסמים לימי הולדת

הפעלות ומופעי קסמים לימי הולדת בבית