הפעלות לימי הולדת

טיפים לימי הולדת לילדים

נסו להיזכר במסיבת יום ההולדת שערכו לכם כשהייתם קטנים. זוכרים את ההתרגשות והציפייה לקראת היום המיוחד, המתנות, הכיבוד והעוגה? הילד שלכם חווה כנראה את אותה ההתרגשות וכדי להבטיח שמסיבת יום ההולדת שלו תעבור בהצלחה ובצורה הכי טובה שאפשר, ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים:


  • הפעלה: עד גיל 10 מומלץ להיעזר בשירותיו של מפעיל למסיבת יום ההולדת כאטרקציה המרכזית של המסיבה. ההפעלה הפופולארית ביותר היא קוסם ליום הולדת המגיע עם שפע קסמים ופעלולים מבדרים המושכים מיד את תשומת הלב של הילדים, מסבים להם הנאה מרובה ומעניקים להורים המארחים אפשרות לנוח קצת מההמולה. קוסמים כיום מבצעים קסמים הרבה יותר מתוחכמים ומורכבים מהקסמים שאנו הכרנו בעבר וגם ההורים יכולים ליהנות מהמופע.
  • אם אתם בוחרים בקוסם ליום הולדת, דאגו לבחור בקוסם מקצועי ששמעתם עליו המלצות ממקורות שאתם סומכים עליהם. מומלץ להזמין קוסם ליום הולדת כמה שיותר זמן לפני האירוע כדי להבטיח את הגעתו (קוסמים מבוקשים סוגרים הופעות חודשים מראש) ואף ניתן להתארגן עם עוד חבר מהגן או מהכיתה ולערוך מסיבת יום הולדת משותפת כדי לחסוך בהוצאות.
  • גם אם סלון הבית שלכם אינו גדול מאוד, עדיין מומלץ לערוך את המופע בו מאשר בחצר, במיוחד בימי החורף, מכיוון שמזג האוויר יכול בהחלט לשחק לרעתו של המופע והילדים יכולים לאבד ריכוז בקלות. שוחחו עם הקוסם ליום הולדת כמה ימים לפני המסיבה ושאלו אותו למה הוא זקוק והתארגנו בהתאם. אם אתם עורכים את המסיבה במקום אחר (מסעדה, מתנ”ס וכו’) הקפידו לתאם עם בעלי המקום את ההפעלה.

 

Duri-BD8-125

  • דיוק בזמנים – אם אתם משתמשים במפעיל למסיבה, וודאו כי הוא מתחייב להגיע בשעה הרצויה ואף כמה דקות לפניה. קיימים מפעילים שמתחייבים לכמה לקוחות לערב אחד ואיחור בכמה דקות בתחילת הערב יכול להסתיים באיחור של שעה בסופו.
  • כיבוד: מומלץ לפתוח את הערב עם כיבוד קל ומאוחר יותר להגיש את ה”מנה העיקרית” (פיתות עם חומוס וחמוצים, פיצה, נקניקיות וכו’) ובכל מקרה להגיש את הכיבוד בכלים אישיים כדי למנוע מכלי הגשה גדולים להתהפך ולהישפך ולכם להמשיך לנקות שאריות תפוצ’יפס מתחת לספה גם חודש אחר-כך. אין צורך בסחיבת בקבוקי שתייה – תרכיז ענבים או פטל יעשו גם הם את העבודה.
  • פרסים: מומלץ לחלק פרסים קטנים לכל הילדים ולא רק לאלה שזכו בתחרות כדי לעשות לכולם טוב על הנשמה, בעיקר לאלה שהפסידו במשחק.

 

אם אתם רוצים לערוך לילדכם מסיבת יום הולדת שמחה ומלאה בהנאה, הקוסם ואמן האשליות אלחנן בר הוא הפתרון המושלם עבורכם! אלחנן מופיע למעלה מ-10 שנים בעולם בפני ילדים ומבוגרים בני 5-95 וימלא את האירוע שלכם בהומור, קסמים מרהיבים ושיתוף פעולה של הילדים.

 

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו: 072-2440224