טעויות נפוצות בתכנון יום הולדת בסגנון קרקס

בגילאים צעירים החוויות של הילדים הופכים להיות לא רק לזיכרון שילווה אותם לכל החיים, אלא גם במידה רבה, למשפיעות על התפתחותם. אירוע שלא תוכנן בקפידה תוך כדי התחשבות ברצונו של הילד, עלול להיות מעמסה עליו מאשר הנאה. אז אם אתם מתכננים יום הולדת קרקס ורוצים להזמין קוסם ליום הולדת ואת שאר האמנים –  כדאי שתהיו מודעים לטעויות הנפוצים שאנשים שונים עושים במהלך תכנות האירוע.

אי שיתוף הילד

לפעמים ההורים כל-כך להוטים לתכנן את האירוע הטוב ביותר שהם יכולים לעשות, עד כדי כך שהם שוכחים לשאול את הילד האם הוא באמת רוצה אירוע מהסוג הזה. אין הכוונה למסיבת הפתעה, אבל במידה והילד שלכם לא מעוניין בתשומת לב כזאת, או שהוא מעדיף בכלל נושא אחר והקונספט הזה לא נראה לו מתאים לגילו, אתם עלולים למצוא את עצמכם מעמידים אותו במצב לא נעים בכלל. לכן כדאי לשאול את הילד האם הוא רוצה יום הולדת קרקס או שהוא מעדיף אירוע מסוג אחר.

ללא תכנון תקציב

הדרך הבטוחה לצרה כלכלית שמגיעה לאחר תכנון אירוע מסוג זה היא אי תכנון תקציבי. הדבר הראשון אותו כדאי לעשות הוא להציב תקרת תקציב ולא לעבור אותה בשום אופן. ללא תכנון, הזמנת אמנים כמו להטוטן, ליצן ואחרים יכולה להגיע לסכום שרק לאחר גמר האירוע מבינים עד כמה הוא היה לא חסכוני. רוצים לחסוך? הזמינו קוסם ליום הולדת שהוא גם להטוטן.

מופע אש

ללא עיצוב

חלק משמעותי מקונספט יום הולדת קרקס הוא  התפאורה והעיצוב. אין צורך להקים אוכל קרקס אבל אפשר להקים ציליה קטנה מלייקרות שמדמה זאת. רצוי לקשט את הבית והגינה בשלטים, בלונים, ושרשראות מנייר קראפ. חשוב שהכל יהיה כמה שיותר צבעוני אבל אין צורך לערבב את כל הצבעים יחד על מנת להגיע למטרה זו.