אטרקציות לימי הולדת

יום הולדת בבריכה

אתם יודעים מי הוא האויב הכי גדול של הילדים באירועים? שעמום. ברגע שהם מתחילים להשתעמם הם מתחילים לעשות רעש ובלגן והם פשוט לא נהנים. לכן קשה לילדים קטנים בחתונות ובר מצוות שבהן אין פעילות לילדים קטנים. אז תמיד כדאי לדאוג באירועים כאלה לסדנה כלשהי או הפעלה כלשהי לילדים שתעסיק אותם. כאשר מתקרב יום ההולדת של הילד, הורים רבים חושבים היכן כדאי לעשות אותו. חלק חושבים על בית, אחרים על מועדון. מה דעתכם על בריכה. אם אהבתם את הרעיון להלן כמה טיפים שקושרים בנושא הפעלות לימי הולדת.

בילוי בבריכה

בריכה  תהיה מקום שהילדים יכולים לבלות בו בהשגחת ההורים כמובן בין פעילות לפעילות, או כמשהו מקדים לאירוע עצמו. בזמן שהאורחים המבוגרים יהיו ישובים מסביב לשולחנות, הילדים יכולים לבלות בבריכה מידי פעם או עד שעה מסוימת. רצוי להזמין משחקי כמו רובי מים ומצופים על מנת שהילדים ישתעשעו כמובן שיש להתאים הכל לפי הגיל.

ron-5616

אמנים

אחרי כמה שעות, הילדים ישתעממו גם מהבריכה גם אם הזמנת מפעיל ליום הולדת. רצוי לערוך כמה מופעים למשל ע”י הזמנת קוסם ליום הולדת שיעלה מופע אשליות. ליצן יכול להתאים לילדים נמוכים. כמו כן, אפשר להזמין גם להטוטן שיעשה מופע אש או להטוטנות מסוג אחר. בכלל, קונספט יום הולדת קרקס יכול לעבוד בצורה נפלאה כאשר חושבים על הפעלות לימי הולדת בבריכה.

סדנאות

הזמינו לפחות 2-3 סדנאות כדי שילדים שלא אוהבים סדנה אחת יהיו יכולים לקחת חלק בסדנה אחרת. דוגמאות לסדנאות:

  • סדנת ג’אגלינג – הזמנתם להטוטן? מדוע שלא תבקשו ממנו לערוך גם סדנת ג’אגלינג. בחלק מהמקרים הקוסם הוא גם להטוטן כך שאתם יכולים להרוויח 2 אמנים ב 1.
  • אמנות – ילדים אוהבים לצייר בכל גיל. כל סדנה שקשורה לאמנות ושתשאיר להם מזכרת מהאירוע בדמות פסל מגבס, שרשרת וציור תמצא חן בעיני הילדים.

 

 

להזמנת קוסם ליום הולדת, להטוטן או סדנת ג’אגלינג, מופעי אש ועוד אתם מוזמנים ליצור קשר עם אלחנן בר.