מפעיל לימי הולדת

כך תייעלו את יום ההולדת של ילד שלכם

יום ההולדת של הילד מתקרב? אתם מחפשים הפעלות ליום הולדת? להטוטן, קוסם או כל אמן אחר? אלחנן בר הוא קוסם ליום הולדת עם ניסיון עשיר במופעים מול קהל ילדים וגם קהל מבוגרים. כמו כן ניתן להזמין מופעי אש, סדנאות ג’אגלינג ועוד. אלחנן הוא בין 30 האמנים המובילים בתחומו בעולם. את המיומנות והידע שלו הוא רכש בלימודים בחו”ל. להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את האירוע שלכם הבן או הבת שלכם למוצלח יותר.

הסעות

מתכננים יום הולדת באולם או במועדון כלשהו? אם תארגנו אוטובוס שיאסוף את הילדים וההורים שלהם מנקודה כלשהי, כך יהיה הרבה יותר נוח וקל לכולם להגיע. אנשים מאוד מעריכים שדואגים להם לנושא ההסעות לא רק כאשר מדובר באירועים כמו חתונות, אלא גם באירועים קטנים יותר כמו ימי הולדת.

אטרקציות לאירועים

הורים רבים מוצאים את עצמם בדילמה. מצד אחד הם מעוניינים לערוך לילד שלהם את יום ההולדת הכי טוב שהם יכולים. מצד שני לא לכולם יש את התקציב לאירועים מהסוג הזה. לכל אירוע ניתן למצוא פתרון הולם. למשל. מתכננים יום הולדת קרקס, אבל אין לכם את התקציב לערוך אותו במועדון? אפשר ואף רצוי לעשות אותו בבית. מעוניינים לספק אטרקציות מגוונות לילדים אבל אין לכם את השטח או התקציב לכך? מדוע שלא תגיעו למקומות שיש בהם אטרקציות ותעשו יום הולדת שהוא כמו יום כיף לילדים?

922702_10151565736948680_744104047_n

הפעלות לימי הולדת או איך לבחור מפעיל

  • הורה כמפעיל – מומלץ למי שפועל במסגרת תקציב מוגבל. רצוי לעשות זאת אם זה מפנה לכם תקציב להזמנת אמן אחר או הפעלה אחרת.
  • אמן שהוא גם מפעיל – אם אתם מזמינים קוסם ליום הולדת או להטוטן, הוא יכול להיות גם המפעיל שלכם לאירוע וכך זה יחסוך לכם את הצורך להזמין אדם נוסף. לא כל הקוסמים והלהטוטנים הם מפעילים. לא כולם ישמחו להנחות את האירוע ולכן חשוב מאוד לברר זאת לפני שמזמינים אותם.
  • המלצות – רצוי לקרוא כמה שיותר המלצות על מפעילים, לצפות בסרטונים מימי הולדת אחרים או פשוט להגיע כאורח לאחד מהם.

כתבות נוספות בנושא תכנון יום הולדת

מה לבחור? ליצן, לההטוטן או קוסם?!

ההפעלות הכי מהנות לימי הולדת