לימוד קסמים למופע יום הולדת

יום ההולדת של הילד שלכם מתקרב? אתם רוצים שהוא שזה אירוע ממש מיוחד? רוצים שהאירוע לא יהיה עוד יום הולדת רגיל? אם כן, כדאי לכם לבחור בקונספט יום הולדת קרקס ולהזמין קוסם ליום הולדת, להטוטן וגם ליצן. חשוב על הדרך לקשט את הבית. בעוד שהקוסם יבצע מופע אשליות, או סדנת ג’אגלינג, חשוב שתהיה גם הפעלה של הילדים אחרת הם ישתעממו במוקדם או במאוחר. רוצים להפוך את הילד שלכם למסמר האירוע? הוא חובב קסמים והוא רוצה להופיע גם באירוע? אם כן כדאי לשבת איתו ולעזור לו לפתח מיומנות של קסמים. להזמנת מופע אשליות לאירוע – אתם מוזמנים ליצור קשר עם אלחנן בר. אם אתם רוצים שגם הילד שלכם יעשה מופע קסמים ביום ההולדת של עצמו להלן כמה דברים שכדאי לדעת.

 


חיפוש אחר קסמים מקוריים
אם אתם באמת רוצים שהאירוע יהיה מיוחד – חשוב לחפש אחר קסמים מקוריים ומיוחדים. כאלה שמצד אחד לא רבים מכירים אותם ומצד שני לא מסובך לעשות אותם. בכל מקרה, התרגול הוא שילוב חשוב ולכן רצוי להתחיל לתרגל את הקסמים למופע לפחות חודש מראש. בערוץ היוטיוב של אלחנן בר תמצאו לא מעט קסמים שאפשר ללמוד כיצד לעשות אותם בקלות. הדבר החשוב ביותר הוא פשוט לתרגל.
להלן קסם שנקרא קשים מתחברים:

הכנת האירוע
כאמור, התרגול הוא הדבר החשוב ביותר ולכן כדאי לכם לתרגל ביחד עם הילד ולעזור לו. אבל חשוב גם להבין שהילד נהנה מזה. אם הוא סובל תוך כדי התהליך או כלל לא אוהב להופיע מול קהל, מה שקורה הוא סבל ולא הנאה מיום ההולדת שלו. לכן חשוב לברר זאת מולו במיוחד כאשר הרעיון להופיע ביום הולדת של עצמו מגיע מיוזמתכם ולא מיוזמת הילד. קוסם ליום הולדת יכול לעזור לילד לקבל בטחון, אבל ברגע שהכיף נעלם – אין כל משמעות לכן. אתם מוזמנים לעקוב אחרי ערוץ היוטיוב של אלחנן בר על מנת ללמוד קסמי קלפים כמו גם טריקים יחסים פשוטים בסגנון “קשים מתחברים”.

כתבות נוספות בנושאי מופעי קסמים

קוסם לקייטנת פסח

הפעלות ומופעי קסמים לימי הולדת בבית