מופע לל”ג בעומר

מחפשים מופע לל”ג בעומר שילהיב לא רק את הילדים אלא גם את המבוגרים? רוצים לחגוג את החג בדרך שונה, מעניינת ומרתקת הרבה יותר מהדלקת המדורות המסורתית? לאלחנן בר, קוסם ברמה עולמית, ישנו מופע אש כמו גם מופע להטוטנות המתאים בדיוק למטרה זו. אין זה משנה אם מדובר באירוע פרטי כמו יום הולדת, מופע מטעם המתנ”ס, ועד העובדים או העירייה –  רצוי לתאם את ההזמנה כמה שיותר זמן מראש משום שמופעים בחג זה הינם מאוד מבוקשים.

מה כולל המופע

  • מופע קריסטליםמדובר באחד המופעים היותר מהפנטים ומרתקים. הוא כולל אשליות ע”י שימוש בכדורי בדולח וקריסטל.
  • להטוטי אש מופע אש מרהיב הכולל שימוש במניפות, חרבות, קערות וחבלים כאשר ברקע מתנגנת מוזיקה. ניתן להזמין מופע לחנוכה ולא רק מופע לל”ג בעומר הכולל להטוטים מסוג זה. כמו כן, לא מעט אנשים מזמינים אותו גם לימי הולדת, אירועי חברה ועוד.
  • קסמי קלפים כמות הקסמים שניתן לעשות עם קלפים היא בלתי מוגבלת. אלחנן בר הוא בעל זריזות ידיים ומיומנות גבוהה כמו גם יכולת התאמת הקסמים גם לקהל המבוגרים וגם לקהל הילדים.

מופע אש
סרטון וידאו

מדוע כדאי להזמין מופע לל”ג בעומר

זוהי הזדמנות נהדרת לתת לילדים ערך מוסף ומתנה מיוחד לחופשת החג הקצרה. כמו כן, המופע של אלחנן הוא לא פרונטאלי בלבד. הוא משתף את הילדים בקסמים ולכן מדובר גם בפעילות מעניינת וסוחפת. כמו כן, ניתן להזמין סדנת ג’אגלינג במידה ואתם רוצים להרחיב את הפעילות. אתם מוזמנים להציץ בגלריות של כל המופעים שניתן להזמין ע”י אלחנן בר. כמו כן, באתר תמצאו המלצות רבות על המופעים המוצלחים שלו גם לחגים וגם לאירועים שונים.

כדאי לדעת

על מנת לשמור על בטיחות מרבית, המופע צריך להתקיים באחד משני המקומות הבאים.

  1. אולם עם תקרות גבוהות ושטח מספיק גדול לתמרון.
  2. גינה הבית, החצר של הבניין או כל שטח אחר מחוץ לבית אשר נחשב לבטיחותי.

כאמור, מומלץ להזמין מופע לל”ג בעומר מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האחרון.

אם חשוב לך להעניק לילד שלך חוויה מרגשת ובלתי נשכחת,

 התקשר/י עוד היום והזמן את המופע של אלחנן בר

052-8348870
או צור קשר

Call Now Button
Open chat
1
יש לכם שאלות? רוצים לקבל הצעת מחיר? דברו איתי בווצאפ