נושאים לימי הולדת

 

בכל שנה משימת תכנון ימי הולדת לילדים הופכת ליותר ויותר קשה. כל הורה רוצה לא רק לספק יום הולדת מעניין לילדיו, אלא גם משהו שלא ירגיש ממוחזר. משהו שייזכר לשנים הבאות ולא יהיה גנרי. אמנים כמו קוסם ליום הולדת, להטוטן וליצן למשל יכולים להרכיב יום הולדת קרקס שיעבוד טוב במקרה והוא מתקיים בפורים ולא רק. למעשה למצוא נושא ליום ההולדת הוא הדבר הכי טוב שאפשר לעשות כדי לערוך אירוע מקורי. כל מה שצריך הוא לאתר אטרקציות לאירועים במחיר טוב, מפעיל ליום הולדת שהוא גם אמן וכמובן נושא מעניין.

מסיבה לפי הסדרה או הסרט האהובים על הילד

הילד שלכם מת על מלחמת הכוכבים, הוא צופה אדוק של סדרת האנימציה אווטאר? למה שלא תעשו יום הולדת בקונספט של הסרט או הסדרה האהובים עליו? כל הילדים יתחפשו לדמויות מהסרט שהוא אוהב והקישוטים יהיו ברוח אותה התקופה. אם זה יתרחש בפורים זה יהיה נהדר. אבל זה יכול לעבוד טוב מאוד גם ללא החג. גם מבוגרים וגם ילדים עושים מסיבות נושא בקטע הזה. זה לא רק משהו שאמון להיות שמור לכנס הקומיקון. אפשר ורצוי לעשות זאת גם כמסיבת יום הולדת.

DSC_9062

יום הולדת קרקס

כאמור, נושא הקרקס הוא אחד הנושאים המרתקים והמעניינים ביותר שאפשר לבסס עליהם יום הולדת. הזמינו קוסם ליום הולדת, ליצן ולהטוטן. האמת היא שלפעמים אפשר לחסוך על התשלום כי חלק מהקוסמים הם גם להטוטנים. מה קונספט כזה צריך לכלול?

  • מופע אש
  • מופע אשליות
  • מופע להטוטנות עם אופציה לסדנת ג’אגלינג
  • יצרית צורות מבלונים

ועוד

 

אלחנן בר

אז אם אתם מחפשים קוסם לאירועים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אלחנן בר. המופע שלו מיועד לאירועים מכל הסוגים כולל גם אירועי מבוגרים. הוא נחשב לאחד מ 30 האמנים המובילים בתחומו. את הידע שלו הוא רכש מעבר לים אצל מיטב המורים בתחום. זקוקים למידע נוסף או התרשמות? אתם מוזמנים לצפות בערוץ היוטיוב. לפרטים נוספים ניתן לפנות דרך טופס הצור קשר או פשוט ליצור קשר טלפוני.