סדנאות לימוד – להטוטים וקסמים

ללמוד, להתעדכן ואולי להיות קוסם בעצמך!

עשרות סרטוני הדרכה מקצועיים לכל הלהטוטים המגניבים שרק אפשר לתאר, הערוץ מתעדכן ומתחדש כל הזמן.

סדנאות ג’אגלינג

אלחנן בר הוא קוסם ליום הולדת (ולמעשה קוסם כל סוגי האירועים) וגם להטוטן. את המיומנות שלו הוא פיתח דרך לימודים בחו”ל אצל מיטב המורים בתחום. כיום הוא מדורג בין 30 האמנים המובילים בתחומו בעולם. כמו כן, התרגול היום יומי בו הוא עוסק מלבד ההופעות עוזר לו לשמר את כשרונו ולשפרו. מחפשים מקור לימוד קסמים בקלפים? אתם מוזמנים ללמוד זאת דרך הערוץ אלחנן בר. כמו כן אתם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה שלו ולקבל מידי פעם סרטון חדש עם קסם למייל שלכם. אז מדוע כדאי ללמוד כיצד עושים קסמים?

רכישת מיומנות מרתקת

יש לכם המון זמן פנוי אבל אין לכם רעיון מה לעשות אתו? רוצים לשפר את הקואורדינציה שלכם כדי להצליח בדברים שאתם זקוקים לה מאוד? לימוד קסמים בקלפים זאת דרך נהדרת להשיג את המטרה. ההדרכה היא ברורה, קלה ופשוטה כל שכל אחד יכול להבין. אם היום אנשים מסוגלים לשפץ בעצמם לגמרי את הדירה ע”י לימוד ממדריכי יוטיוב, אז ללא ספק אפשר ללמוד קסמים מורכבים או פשוטים דרך אותו מקור. בסופו של דבר, מה שהכי חשוב הוא לתרגל.

רכישת מקצוע

עבודה משעממת לא מתאימה לכם? מחפשים לעבוד עם ילדים? עולם הבידור מתאים לכם? אם כן כך תוכלו לעשות צעדים ראשונים בדרך ולאט לרכוש מיומנות שתעזור לכם להגשים את החלום שלכם ולקום כל בוקר עם חיוך לעבודה.

לימוד קסמים בקלפים ותרגול

כאמור, בנושא זה אין הבדל מאשר בכל נושא אחר. תרגול היא הדרך הטובה ביותר להגיע להצלחה ולא מנשה כמה תצפו בסרטי ההדרכה של אלחנן בר או באלפי הסרטים אשר ניתן למצוא ברחבי האינטרנט. גם אם אתם עסוקים, אם לא תצליחו לפנות חצי שעה לתרגול כאשר אתם מסוגלים להתרכז, יהיה קשה מאוד להשיג את המטרה הרצויה.