מופעים לימי הולדת לילדים

גם אם הכנתם את העוגה היפה והטעימה ביותר, השקעתם בקישוטים יפהפיים וצחצחתם את הבית, מסיבת יום ההולדת של הקטן או הקטנה לא יהיו מושלמים ללא אטרקציה מהנה שתפעיל אותם לשעה לפחות תפיק מהם קולות הנאה וצחוק.

מדוע? מעבר לכיבוד הטעים וההנאה שבבילוי משותף מחוץ לשעות הגן או בית-הספר, הילדים זקוקים להפעלה שתרכז אותם ותביא לשיתוף פעולה ביניהם לבין המפעיל.


במקרה זה, קוסם ליום הולדת הוא פתרון מושלם להפעלה למסיבה מכמה סיבות: ילדים בגילאים שונים נהנים מאוד מכל מה שקשור לאשליות ויזואליות וקסמים. לרוב, קוסם ליום הולדת צבר כבר ניסיון רב בהופעות מול ילדים והוא מכיר את השפה שלהם, כיצד למשוך את תשומת ליבם, כיצד לגרום להם לשתף איתו פעולה ובעיקר – כיצד לגרום להם ליהנות מכל דקה של המופע כך שההורים המארחים יכולים לנוח מכל ההמולה.

 

בנוסף, ילדים רבים מגלים כך את עולם הקסמים המרתק ורוכשים כך לעצמם תחביב חדש ומאוד מאוד קסום…

טיפים לתכנון בר מצווה

מה כולל מופע קסמים ליום הולדת?

קוסם ליום הולדת בעל ותק וניסיון משלב לרוב בהפעלה שלו כמה סוגי מופעים ומתמחה בכמה תחומים ועל כן יהיה לרוב גם להטוטן. מופע קסמים מקצועי יכלול בדרך כלל:

  • מופע ג’אלינג – קוסם שהוא גם להטוטן ירתק את הילדים במשחקים עם כמה חפצים, אשליות ויזואליות ויכולות קוארדינציה מופלאות שיותירו אותם עם פה פעור.
  • מופעי אש – במידה ואתם עורכים את יום ההולדת במקום פתוח או באולם גדול, ניתן לשלב בהפעלה גם מופעי אש מרהיבים הכוללים מוזיקה מהפנטת ולהטוטים באמצעות מניפות אש, חבלים, קערות וחרבות אש שיחסירו פעימה מהצופים – הורים וילדים כאחד.
  • מופע קסמים – גולת הכותרת בהפעלה של קוסם ליום הולדת היא הקסמים שהוא עורך מול עיניהם המשתאות של הילדים ממרחק אפס ולכן הם מכונים גם מופע קלוז-אפ. מופע הקסמים משלב בתוכו לא רק הפעלות מרתקות אלא גם הרבה הומור ושיתוף םעולה של הילדים המביא למופע מוצלח יותר.

 

אם אתם עומדים בפני תכנון מסיבה, התקשרו כבר עכשיו לאלחנן בר, קוסם ליום הולדת בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במופעי קסמים ולהטוטנות.

אלחנן משלב בהפעלותיו מופעי אש, ג’אגלינג עוצר נשימה, קסמים ממרחק אפס והוא גם אמן אשליות ולהטוטן מקצועי המתמחה בלהטוטי כדורי קריסטל יפהפיים.


להזמנות ופרטים נוספים התקשרו: 072-2440224