דף הבית

מופעים לימי הולדת בבריכה

 

בריכה תמיד תיחשב  לאחד המקומות הכי כפיים לערוך בהם ימי הולדת. ניתן לעשות ולהזמין מגוון הפעלות לימי הולדת בבריכה. במקרים רבים, זאת הסיבה שילדים מחליטים לא לוותר על ההגעה כי כמעט  שאין ילד שלא אוהב בריכה. מחקרים מראים שבריכות אפילו תורמות לתהליך החברות. אם  מעולם לא עשיתם יום הולדת בבריכה, להלן כמה טיפים שיעזרו לאירוע להיות מוצלח מאוד.

בריכה עם דשא

כדאי לבחור מקום גדול ורחב שיש בו מדשאה  כל הילדים יוכלו להינות גם מחוצה לה. שם אפשר לעשות פעילויות ומופעים. כמו למשל מופע קוסם ליום הולדת ולהטוטן. כדאי לקחת בחשבון גם סדנאות ג’אגלינג. ובכלל לאירוע כזה יכול להתאים נושא יום הולדת קרקס עם מופע אש. כמובן שיש למנות אחראי בטיחות שישגיח לא רק על הילדים בבריכה אלא גם מחוצה לה.

משחקי ספורט

כדורעף ותחרות שחייה יכולים להיות הפעלות נהדרות לימי הולדת. אבל חשוב לשמור שלא יהיו סכסוכים בין הילדים. לכן יש לעודד השתתפות אבל לאו דווקא לתת דגש על מי זכה ובטח שלא על מי הפסיד. כדורעף הוא משחק קבוצתי שיעזור לגבש בין ילדים שלא מכירים האחד את השני. זה יעיל במיוחד אם אתם מזמינים את כל השכבה של הילד.

מדוע כדאי להזמין קוסם ליום הולדת

בטיחות

כמובן שבבריכה יהיה מציל אבל כדאי לדאוג שתמיד יהיה הורה בבריכה שישגיח על המצב. כמו כן, חשוב מאוד לתת דגשים על בטיחות לילדים לפני שהם נכנסים לבריכה ולדאוג שהם לא משתוללים יתר על המידה. כדאי לאסור עליהם לקפוץ לבריכה. זה עלול לגרום לפגיעות ראש. כמו כן, חשוב מאוד לשאוג שיהיה חושב בכל עת בבריכה שיוכל לטפל בילדים גם כאשר מדובר במקרה של שריטה קטנה.

מזון

רצוי וכדאי שלא להסתפק רק בהזמנת פיצות לאירוע אלא גם לקייטרינג הכולל הסעדה על שולחנות או דוכני מזון. הרי ההורים יגיעו עם הילדים שלכם וכך יהיה באפשרותם לחגוג באירוע כמו בר מצווה ביחד אתכם מאשר רק להביא את הילדים ולחזור רק כדי לקחת אותם מאוחר יותר.

כתבות נוספות על הפעלות לימי הולדת :

מופעים מיוחדים לימי הולדת

נקודות חשובות שכדאי לדעת על תכנון ימי הולדת