מופע אש

קוסמים ולהטוטנים לאירועים

 

אם אתם מתכננים יום הולדת קרקס ללא הזמנת אמנים כמו קוסם ליום הולדת, להטוטן לא יהיה ניתן לבצע את הקונספט על הצד הטוב ביותר. אירוע הוא לא רק האווירה שלו והדקורציות, אלא במידה רבה דברים כמו הפעלות ליום הולדת ואמנים. אלחנן בר הוא אחד מ 30 האמנים הטובים ביותר בתחומו. הוא רכש את מיומנותו בלימודי מחוץ לישראל אצל מיטב המורים. ניתן להזמין דרכו מופע קסמים, סדנת ג’אגלינג, מופע אש ועוד. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת.

מדוע כדאי להזמין קוסם לאירועים?

מופע אשליות תמיד ירתק אנשים ואין זה משנה אם הם בני 6 או 66. זה תמיד מעורר סקרנות ועניין. אם יש משהו שאנשים יותר אוהבים מקסמים אז, זה כיצד לעשות אותם בעצמם. לכן כדאי להזמין גם סדנה קסמים או אפילו לבדוק האם יש אופציה לשתף את הילד בתהליך.

חשוב לבדוק אם הקוסם לפי האירוע עד כמה יחודי המופע שלו ואיזה גישה יש לו לילדים. השתדלו לבחור באחד שיש לו קסמים מקוריים ופחות מקוריים במיוחד אם לקחתם את הילד שלכם לא אחת למופע קסמים.

 

IMG_9132

איך להטוטן ישפר את האירוע שלכם

כאשר אתם מתכננים יום הולדת קרקס, רצוי שיהיו בו יותר מאמן אחד בשביך הגיוון. להטוטן הוא אחד מהסמלים של הקרקס לא פחות מאשר ליצן. קוסם ליום הולדת יכול להיות להטוטן וכך אפשר לחסוך כסף. ובכל זאת כדאי שיהיו כמה אמנים באירוע שלכם על מנת שהוא יהיה צבעוני יותר.

כמו כן רצוי לא רק להזמין מופע אש. רצוי גם להזמין סדנת ג’אגלינג. ככל שהילדים יהיו יותר פעילים באירוע, כל יקטן הסיכוי שיהיה לכם משעמם. כך יהיה באפשרותם לרכוש מיומנות חדשה.

דברים שכדאי לדעת

מחיר –  ישנם כמה פקטורים שמשפיעים על המחיר כמו אורך המופע, סוג האירוע, כמות הקהל ועוד. ולכן כאשר אתם משווים מחירים יש להתייחס לכל הגורמים הללו בתהליך ההשוואה.

שירות –  קוסם ולהטוטן יכול להיות גם מפעיל ליום הולדת כך שכדאי לבדוק את האפשרות הזאת ולהשוות אותה במחיר. כך תוכלו לדעת האם זה משתלם יותר ונוח יותר להזמין מפעיל נפרד או שלא.

קראו גם:

נקודות חשובות שכדאי לדעת על תכנון מסיבת יום הולדת

כל ההפעלות הכי מדליקות ליום הולדת בבריכה